IS46TR16640B-15GBLA1-TR
Mfr.Part #
IS46TR16640B-15GBLA1-TR
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Terminal Pitch :
0.8mm
Time@Peak Reflow Temperature-Max (s) :
NOT SPECIFIED
20ns
Operating Mode :
SYNCHRONOUS
Operating Temperature :
-40°C~95°C TC
Voltage - Supply :
1.425V~1.575V
Length :
13mm
Density :
1 Gb
Number of Pins :
Height Seated (Max) :
1.2mm
Peak Reflow Temperature (Cel) :
NOT SPECIFIED
Factory Lead Time :
10 Weeks
Address Bus Width :
13b
Supply Voltage-Min (Vsup) :
1.425V
Clock Frequency :
667MHz
Supply Voltage-Max (Vsup) :
1.575V
Additional Feature :
AUTO/SELF REFRESH
Parallel
Operating Supply Voltage :
1.5V
Supply Voltage :
1.5V