CW0019R100JE12HS
Mfr.Part #
CW0019R100JE12HS
Description
RES 9.1 OHM 5% AXIAL
Factory Lead Time :
14 Weeks
Size / Dimension :
0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm
Max Operating Temperature :
350°C
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±5%
Length :
10.3124mm
Min Operating Temperature :
-65°C
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Resistance :
9.1Ohms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Datasheets
CW0019R100JE12HS
Vishay / Dale CW0019R100JE12HS
9.1Ohms, Wirewound,