CW0013K600JE70HS
Mfr.Part #
CW0013K600JE70HS
Description
RES 3.6K OHM 5% AXIAL
Operating Temperature :
-65°C~350°C
Temperature Coefficient :
±30ppm/°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm
Min Operating Temperature :
-65°C
Resistance :
3.6kOhms
Max Operating Temperature :
350°C
Factory Lead Time :
10 Weeks
Tolerance :
±5%
Length :
10.3124mm
Datasheets
CW0013K600JE70HS
Vishay / Dale CW0013K600JE70HS
3.6kOhms, Wirewound,