CFR-25JR-PN110K
Mfr.Part #
CFR-25JR-PN110K
Description
RES 110K OHM 5% 1/4W AXIAL
Temperature Coefficient :
0/ -700ppm/°C
Resistance :
110kOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Tolerance :
±5%
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Datasheets
CFR-25JR-PN110K
YAGEO CFR-25JR-PN110K
110kOhm, 0.25W 1/4W, Carbon Film,