CFR-12GR-52-820K
Mfr.Part #
CFR-12GR-52-820K
Description
RES 820K OHM 2% 1/6W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
820kOhm
Power (Watts) :
0.167W 1/6W
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Temperature Coefficient :
0/ -700ppm/°C
Tolerance :
±2%
Datasheets
CFR-12GR-52-820K
YAGEO CFR-12GR-52-820K
820kOhm, 0.167W 1/6W, Carbon Film,