CFR-12GR-52-680K
Mfr.Part #
CFR-12GR-52-680K
Description
RES 680K OHM 2% 1/6W AXIAL
Temperature Coefficient :
0/ -700ppm/°C
Tolerance :
±2%
Size / Dimension :
0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
Resistance :
680kOhm
Power (Watts) :
0.167W 1/6W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
CFR-12GR-52-680K
YAGEO CFR-12GR-52-680K
680kOhm, 0.167W 1/6W, Carbon Film,