BLM21SP102SN1D
Mfr.Part #
BLM21SP102SN1D
Description
FERRITEBEAD SMD Z100MHZ=1000OHM
Impedance @ Frequency :
1kOhm @ 100MHz
Filter Type :
Power Line
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
EMIFIL®, BLM21
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current Rating (Max) :
1.6A
Number of Lines :
1
Height (Max) :
0.041 1.05mm