AFP38180A
Mfr.Part #
AFP38180A
Description
FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
Product Category :
Form :
Individual Pieces
Mounting Type :
Threaded Stud
Shape :
Cylindrical, Tapered
Type :
Foot
RoHS Status :
RoHS Compliant
Thickness :
0.394 10.00mm
Material :
Polypropylene
Color :
Black
Published :
Series :
Alliance Plastics, AFP
Size / Dimension :
1.500Dia 38.10mm