AFP38100A
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
AFP38100A
Manufacturer
Essentra Components
Description
FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
Manufacturer :
Essentra Components
Product Category :
Thickness :
0.394 10.00mm
Published :
Size / Dimension :
1.500Dia 38.10mm