AFP38150A
Mfr.Part #
AFP38150A
Description
FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
Product Category :
Color :
Black
Shape :
Cylindrical, Tapered
Size / Dimension :
1.500Dia 38.10mm
Mount :
Stud
Thickness :
0.394 10.00mm