AFP38140A
Mfr.Part #
AFP38140A
Description
FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
Product Category :
Type :
Foot
Series :
Alliance Plastics, AFP
Color :
Black
Thickness :
0.394 10.00mm
Mount :
Stud
Size / Dimension :
1.500Dia 38.10mm