AFP38120A
Mfr.Part #
AFP38120A
Description
FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
Product Category :
Type :
Foot
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mounting Type :
Threaded Stud
Series :
Alliance Plastics, AFP
Form :
Individual Pieces
Material :
Polypropylene
Mount :
Stud
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
1.500Dia 38.10mm
Color :
Black
Shape :
Cylindrical, Tapered
Thickness :
0.394 10.00mm