AFP38170A
Mfr.Part #
AFP38170A
Description
FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
Product Category :
Mount :
Stud
Shape :
Cylindrical, Tapered
Color :
Black
Published :
Type :
Foot
Thickness :
0.394 10.00mm
Series :
Alliance Plastics, AFP
Material :
Polypropylene
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mounting Type :
Threaded Stud
Form :
Individual Pieces
Size / Dimension :
1.500Dia 38.10mm