AFP38160A
Mfr.Part #
AFP38160A
Description
FOOT CYLINDRICAL 1.5" DIA BLACK
Product Category :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
Alliance Plastics, AFP
Size / Dimension :
1.500Dia 38.10mm
Published :
Mounting Type :
Threaded Stud
Material :
Polypropylene
Form :
Individual Pieces
Mount :
Stud
Thickness :
0.394 10.00mm