4MA312500Z3AACTGI8
Mfr.Part #
4MA312500Z3AACTGI8
Description
MEMS OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Oscillators
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency :
312.5MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Series :
4mA
Mounting Type :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Base Resonator :
MEMS
Output :
LVPECL
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm