4MA300000Z3AACTGI
Mfr.Part #
4MA300000Z3AACTGI
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 300.0000MHZ LVPECL
Oscillators
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Packaging :
Tube
Frequency Stability :
±50ppm
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
300MHz
Series :
4mA
Output :
LVPECL
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Base Resonator :
MEMS
Datasheets
4MA300000Z3AACTGI
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAPACITOR CERM
    TVS DIODE 21VWM 3MPAK
    TVS DIODE 3.5VWM 2SFP
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
    TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
4MA300000Z3AACTGI8 Intersil (Renesas Electronics Corporation) 8,382 MEMS OSC XO 300.0000MHZ LVPECL