4MA312500Z3AACTGI
Mfr.Part #
4MA312500Z3AACTGI
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Oscillators
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency :
312.5MHz
Series :
4mA
Function :
Enable/Disable
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±50ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Base Resonator :
MEMS
Type :
XO (Standard)
Output :
LVPECL
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm