XYCBCLNANF-32.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XYCBCLNANF-32.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Factory Lead Time :
12 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Load Capacitance :
10pF
Type :
MHz Crystal
Series :
XY
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency Tolerance :
±10ppm
Mount :
Surface Mount
Height :
558.8μm
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
32MHz
Operating Mode :
Fundamental
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Size / Dimension :
0.100Lx0.081W 2.55mmx2.05mm