X3AEELNANF-50.000000
Mfr.Part #
X3AEELNANF-50.000000
Description
CRYSTAL 50.0000MHZ 8PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100Ohm
Frequency Stability :
±30ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Frequency :
50MHz
Load Capacitance :
8pF
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm