XYCBBCNANF-32.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XYCBBCNANF-32.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Frequency :
32MHz
Operating Mode :
Fundamental
Frequency Stability :
±10ppm
Size / Dimension :
0.100Lx0.081W 2.55mmx2.05mm
Type :
MHz Crystal
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Load Capacitance :
10pF
Height :
558.8μm
Factory Lead Time :
12 Weeks
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Series :
XY
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm