USCO-320210GA
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
USCO-320210GA
Manufacturer
Delta Electronics
Description
USCO-PRO 320W DIMMING, IP67
Stock
21
In Stock :
21
Manufacturer :
Delta Electronics
Product Category :
Current - Output (Max) :
2.1A
Dimming :
Analog
Voltage - Input (Min) :
99VAC
Size / Dimension :
8.31Lx3.94W x 1.50 H 211.0mmx100.0mmx38.0mm
Voltage - Isolation :
3.75kV
Number of Outputs :
1
Ratings :
IP67
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Approval Agency :
CB, CE, cURus, ENEC
Mounting Type :
Chassis Mount
Termination Style :
Wire Leads
Feature :
OCP, OTP, OVP, SCP
Power (Watts) :
320W
Voltage - Output :
90V~225V
Operating Temperature :
-40°C~50°C
Efficiency :
94.5%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Type :
Constant Current
Topology :
AC DC Converter
Series :
USCO-PRO
Voltage - Input (Max) :
305VAC