T604-030.72M
Mfr.Part #
T604-030.72M
Description
XTAL OSC VCTCXO 30.7200MHZ LVCMO
Stock
255
In Stock :
255
Oscillators
Factory Lead Time :
12 Weeks
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
Frequency :
30.72MHz
Max Supply Current :
6mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height :
2.0066mm
Series :
T
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C