CS-023E-114.285M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CS-023E-114.285M
Manufacturer
Connor Winfield
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Manufacturer :
Connor Winfield
Product Category :
Crystals
Frequency Stability :
±20ppm
Height :
787.4μm
HTS Code :
Mounting Type :
Surface Mount
Drive Level :
50 µW
Frequency :
114.285MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Mode :
3rd Overtone
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
12 Weeks
Load Capacitance :
18pF
Package / Case :
4-SMD, No Lead
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm