T604-025.0M
Mfr.Part #
T604-025.0M
Description
XTAL OSC VCTCXO 25.0000MHZ LVCMO
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±280ppb
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
VCTCXO
Current - Supply (Max) :
6mA
Number of Pins :
10
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Reach Compliance Code :
Unknown
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
25MHz
Factory Lead Time :
12 Weeks
Surface Mount
Pbfree Code :
yes
Max Supply Current :
2.1mA
Height :
2.0066mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm