SFKKL5000221MC0
Mfr.Part #
SFKKL5000221MC0
Description
CAP FEEDTHRU 220PF 500V AXIAL
Feed Through Capacitors
Thread Size :
M3.5x0.5
Series :
SFKK
Insertion Loss :
12dB @ 100MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Filter Type :
DATA LINE FILTER
Tolerance :
±20%
Size / Dimension :
0.173Diax0.417L 4.40mmx10.60mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Physical Dimension :
D4.4XH10.6 (mm)/D0.173XH0.417 (inch)
Capacitance :
220pF
Voltage - Rated :
500V
Current :
10A
Inductance :
0.5 µH
Diameter :
4.4mm
Height :
10.6mm