SDI36-48-UC-P5
Mfr.Part #
SDI36-48-UC-P5
Description
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 36W
Operating Temperature :
0°C~40°C
Input Type :
Cord
Current - Output (Max) :
750mA
Power (Watts) :
36W
Input Connector :
IEC 320-C14
Size / Dimension :
3.94Lx1.97W x 1.30 H 100.0mmx50.0mmx33.0mm
Voltage - Output :
48V
Region Utilized :
North America
Voltage - Input :
90V~264VAC
Series :
SDI36-U (36W)
No Load Power Consumption :
75mW Max
Output Connector :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm