SBSMP2000154MXR
Mfr.Part #
SBSMP2000154MXR
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current :
20A
SBSM
Voltage - Rated :
200V
Size / Dimension :
0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm
Attenuation Value :
44dB @ 100MHz
Inductance :
0.5 µH
Height :
0.133 3.38mm
Values :
C = 0.15µF
Packing Method :
Tape and Reel
Length :
5.7mm
Width :
5mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
DC Resistance (DCR) (Max) :
0.005ohm