RWM104568R0JB25E1
Mfr.Part #
RWM104568R0JB25E1
Through Hole Resistors
Published :
Power Rating :
25W
Diameter :
9.4mm
Resistance :
68Ohm
Tolerance :
5%
Conformal
Contact Plating :
Copper, Silver, Tin
Factory Lead Time :
111 Weeks
Temperature Coefficient :
75 ppm/°C
Length :
45.8mm
Datasheets
RWM104568R0JB25E1
Vishay / Sfernice RWM104568R0JB25E1
Through Hole 68Ohm, Wirewound,