RD50M000E0/AA
Mfr.Part #
RD50M000E0/AA
Description
CONN D-SUB HOUSING PLUG 50POS
Datasheets
RD50M000E0/AA
Positronic RD50M000E0/AA
RD Series
RD50M000E0/AA Overview
It is part of the RD Series of products.
RD50M000E0/AA Features
RD series
RD50M000E0/AA Applications
There are a lot of Amphenol
RD50M000E0/AA D-Sub Connectors applications.
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS