OTETGLLTNF-125.000000
Mfr.Part #
OTETGLLTNF-125.000000
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Height :
1.6002mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Symmetry-Max :
55/45%
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.45mm
Output :
LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
125MHz
Operating Frequency :
125MHz
Fall Time-Max :
1ns
JESD-609 Code :
e4
Voltage - Supply :
3.3V
Factory Lead Time :
7 Weeks
Height Seated (Max) :
0.063 1.60mm
Max Supply Current :
75mA
Enable/Disable
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Rise Time-Max :
Frequency Stability :
±50ppm