OTETGCVANF-320.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OTETGCVANF-320.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 320.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
Height Seated (Max) :
0.063 1.60mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Strip
Height :
1.6002mm
Output :
LVDS
Operating Frequency :
320MHz
Factory Lead Time :
18 Weeks
Symmetry-Max :
55/45%
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.5mm
Fall Time-Max :
1ns
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency Stability :
±50ppm
Supply Voltage :
3.3V
Base Resonator :
Crystal
Type :
XO (Standard)
Function :
Enable/Disable
Mount :
Surface Mount
Series :
OT
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
320MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Max Supply Current :
65mA
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Temperature :
-20°C~70°C