OTETGCVTNF125.000000
Mfr.Part #
OTETGCVTNF125.000000
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
XO (Standard)
Mount :
Symmetry-Max :
55/45%
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
1ns
Rise Time-Max :
1ns
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Frequency :
125MHz
Max Supply Current :
50mA
Factory Lead Time :
7 Weeks
Base Resonator :
Crystal
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.063 1.60mm
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.45mm
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
125MHz
Output :
LVDS
Height :
1.6002mm
Supply Voltage :
3.3V