OCETECJANF-25.000000
Mfr.Part #
OCETECJANF-25.000000
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height :
1.4986mm
Frequency :
25MHz
Packaging :
Tape and Box (TB)
Base Resonator :
Crystal
Frequency Stability :
±30ppm
Max Supply Current :
10mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
3.3V