OCETDLJTNF-50.000000
Mfr.Part #
OCETDLJTNF-50.000000
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Stock
193
In Stock :
193
Max Supply Current :
20mA
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±25ppm
Height :
1.4986mm
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Series :
OC
Base Resonator :
Crystal
Packaging :
Cut Tape (CT)
Factory Lead Time :
6 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
50MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm