OCETDLJANF-25.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
OCETDLJANF-25.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
Height :
1.4986mm
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Cut Tape (CT)
Frequency :
25MHz
Fall Time-Max :
5ns
Operating Frequency :
25MHz
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Supply Voltage :
3.3V
Type :
XO (Standard)
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Symmetry-Max :
55/45%
Factory Lead Time :
6 Weeks
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Function :
Enable/Disable
Output :
CMOS
Max Supply Current :
10mA
Pbfree Code :
yes
Mount :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±25ppm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Rise Time-Max :
5ns
Series :
OC
Operating Temperature :
-40°C~85°C