NLV32T-R22J-EF
Mfr.Part #
NLV32T-R22J-EF
Description
FIXED IND 220NH 450MA 320MOHM SM
Stock
20
In Stock :
20
Height :
2.2mm
Published :
2013
Q @ Freq :
30 @ 25.2MHz
Series :
NLV-EF
Q Factor :
30
Inductance :
220nH
Height Seated (Max) :
0.094 2.40mm
Tolerance :
±5%
Lifecycle Status :
Production (Last Updated: 2 months ago)
Lead Free :
Lead Free
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Weight :
50.008559mg
Max DC Current :
450mA
Quality Factor-Min (at L-nom) :
30
Case Code (Metric) :
3225
Shielding :
Unshielded
Current Rating :
450mA
Inductance Tolerance :
5%
DC Resistance (DCR) :
320mOhm Max
Frequency - Self Resonant :
350MHz
Test Frequency :
25.2MHz
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Construction :
Chip
Datasheets
NLV32T-R22J-EF
TDK Corporation NLV32T-R22J-EF
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD