NLV32T-027J-PFD
Mfr.Part #
NLV32T-027J-PFD
Description
FIXED IND 27NH 450MA 220MOHM SMD
Test Frequency :
100MHz
Tolerance :
±5%
Shielding :
Unshielded
Current Rating :
450mA
EAR99
Reach Compliance Code :
not_compliant
Lifecycle Status :
PRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 2 months ago)
Height Seated (Max) :
0.094 2.40mm
Frequency - Self Resonant :
1.5GHz
Published :
Q @ Freq :
23 @ 100MHz
Inductance :
27nH
DC Resistance (DCR) :
220mOhm Max
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Series :
NLV-PFD
AEC-Q200
Inductance Frequency - Test :
100MHz
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Datasheets
NLV32T-027J-PFD
TDK Corporation NLV32T-027J-PFD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD