NLV32T-022J-PFD
Mfr.Part #
NLV32T-022J-PFD
Description
FIXED IND 22NH 450MA 200MOHM SMD
Inductance :
22nH
Height Seated (Max) :
0.094 2.40mm
HTS Code :
Tolerance :
±5%
Series :
NLV-PFD
Shielding :
Unshielded
Frequency - Self Resonant :
1.7GHz
DC Resistance (DCR) :
200mOhm Max
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Q @ Freq :
23 @ 100MHz
Reach Compliance Code :
not_compliant
Inductance Frequency - Test :
100MHz
Current Rating :
450mA
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Test Frequency :
100MHz
Lifecycle Status :
PRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 2 months ago)
Datasheets
NLV32T-022J-PFD
TDK Corporation NLV32T-022J-PFD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD