MBA02040D3300BC100
Mfr.Part #
MBA02040D3300BC100
Description
RES 330 OHM 0.1% 0.4W AXIAL
Power (Watts) :
0.4W
Tolerance :
±0.1%
Diameter :
1.6mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Size / Dimension :
0.063Diax0.142L 1.60mmx3.60mm
Resistance :
330Ohms
Packaging :
Tape and Box (TB)
2
Factory Lead Time :
11 Weeks
Length :
3.6mm
Lead Free :
Lead Free
330Ohms, 0.4W, Metal Film,