KNP3WSJB-52-0R22
Mfr.Part #
KNP3WSJB-52-0R22
Description
RES 0.22 OHM 5% 3W AXIAL
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.205Diax0.610L 5.20mmx15.50mm
Operating Temperature :
-40°C~200°C
Power (Watts) :
3W
Resistance :
220mOhm
Datasheets
KNP3WSJB-52-0R22
YAGEO KNP3WSJB-52-0R22
220mOhm, 3W, Wirewound,