KNA16200C18UA7TS
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
KNA16200C18UA7TS
Manufacturer
KYOCERA AVX
Package / Case
0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad
Datasheet
Download
Description
FILTER LC 18PF 200MHZ SMD
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Published :
Mounting Type :
Surface Mount
Center / Cutoff Frequency :
200MHz Cutoff
Operating Temperature :
-25°C~85°C
Series :
KNA, Kyocera
Applications :
Data Lines for Mobile Devices
Voltage - Rated :
25V
Values :
C = 18pF
Attenuation Value :
20dB @ 470MHz ~ 2.5GHz
Current :
25mA
ESD Protection :
No
Height :
0.024 0.60mm
Type :
Low Pass
Size / Dimension :
0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm