I538-2O7-12.000 MHZ
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
I538-2O7-12.000 MHZ
Manufacturer
ILSI
Description
XTAL OSC TCXO 12MHZ HCMOS
Manufacturer :
ILSI
Product Category :
Oscillators
Load Capacitance :
15 pF
Width :
2.5 mm
Series :
I538
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Packaging :
Reel
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Height :
1.2 mm
Length :
3.2 mm
RoHS :
Details
Frequency Stability :
1.5 PPM
Current Rating :
6 mA
Output Format :
HCMOS
Frequency :
12 MHz
Operating Supply Voltage :
3 V
Termination Style :
SMD/SMT
ILSI I538-2O7-12.000 MHZ
I538-2O7- 12.000 MHZ datasheet pdf and Oscillators product details from Abracon LLC. stock available at Xinshop