HHV-50FT-52-6M8
Mfr.Part #
HHV-50FT-52-6M8
Description
RES 6.8M OHM 1% 1/2W AXIAL
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Tolerance :
±1%
Resistance :
6.8mOhm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Factory Lead Time :
16 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
HHV-50FT-52-6M8
YAGEO HHV-50FT-52-6M8
6.8MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,