HHV-50FT-52-61M9
Mfr.Part #
HHV-50FT-52-61M9
Description
RES 61.9M OHM 1% 1/2W AXIAL
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Packaging :
Tape and Box (TB)
Resistance :
61.9MOhm
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Datasheets
HHV-50FT-52-61M9
YAGEO HHV-50FT-52-61M9
61.9MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,