HHV-50FT-52-2M21
Mfr.Part #
HHV-50FT-52-2M21
Description
RES 2.21M OHM 1% 1/2W AXIAL
Packaging :
Tape and Box (TB)
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Resistance :
2.21MOhm
Datasheets
HHV-50FT-52-2M21
YAGEO HHV-50FT-52-2M21
2.21MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,