HHV-50FT-52-24M9
Mfr.Part #
HHV-50FT-52-24M9
Description
RES 24.9M OHM 1% 1/2W AXIAL
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Resistance :
24.9mOhm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
HHV-50FT-52-24M9
YAGEO HHV-50FT-52-24M9
24.9MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,