HHV-50FT-52-115K
Mfr.Part #
HHV-50FT-52-115K
Description
RES 115K OHM 1% 1/2W AXIAL
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Tolerance :
±1%
Resistance :
115kOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Packaging :
Tape and Box (TB)
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Datasheets
HHV-50FT-52-115K
YAGEO HHV-50FT-52-115K
115kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,