HHV-50FR-52-3M16
Mfr.Part #
HHV-50FR-52-3M16
Description
RES 3.16M OHM 1% 1/2W AXIAL
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Resistance :
3.16MOhm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Datasheets
HHV-50FR-52-3M16
YAGEO HHV-50FR-52-3M16
3.16MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,