HHV-50FR-52-2M32
Mfr.Part #
HHV-50FR-52-2M32
Description
RES 2.32M OHM 1% 1/2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Resistance :
2.32MOhm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
HHV-50FR-52-2M32
YAGEO HHV-50FR-52-2M32
2.32MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,