HHV-50FB-52-3M74
Mfr.Part #
HHV-50FB-52-3M74
Description
RES 3.74M OHM 1% 1/2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Resistance :
3.74MOhm
Datasheets
HHV-50FB-52-3M74
YAGEO HHV-50FB-52-3M74
3.74MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,